fbpx
Прання взуття в пральній машині – це гарна ідея?

Прання взуття в пральній машині – це гарна ідея?

Блог 2304 перегляд [ів]

Чи можна прати взуття в пральній машині? Деякі люди перуть, інші вважають за краще не резикувати. Яке взуття можна безпечно випрати в пральній машині, і в яких випадках це абсолютно не рекомендується?

Брудне взуття можна чистити різними способами. Іноді однак легше і швидше покласти його в пралку,особливо коли воно в болоті, або у нас немає сили та часу для боротьби з брудом. Однак існує взуття,яке абсолютно не придатне для механічного прання.Перед використанням цього методу,подумайте – в кожному випадку є ризик пошкодження взуття,навіть якщо воно теоретично призначене для прання в пральній машині. Тому, якщо це ваша улюблена пара взуття,спробуйте почистити її по іншому.

Яке взуття НЕ можна прати в пральній машині?

Почнемо з того,якого взуття абсолютно не можна прати в пральній машині.У випадку прання такого взуття пошкодження гарантовані!

Яке взуття можна прати в пральній машині?

Про що слід памятати під час прання взуття в пральній машині?

Сушити взуття потрібно правильно,при кімнатній температурі,або на свіжому повітрі. При цьому необхідно захистити його від прямого попадання сонячних променів. Не можна сушити взуття біля відкритого вогню та біля опалювальних приладів.Щоб взуття швидше підсохло покладіть в середину зім’ятий папір та періодично міняйте його.

Уважно вивчіть всі рекомендації, щоб не зіпсувати своє взуття в процесі машинної обробки.Краще відмовитись від ідеї, якщо ви не впевнені, що вироби добре перенесуть прання в пральній машині.

Друк