fbpx

Корисно знати

Як прати пуховик правильно?

Як прати пуховик правильно?

Пух – найкращий натуральний утеплювач, що забезпечує правильний тепловий обмін. Ми, в образі пральні у Львові Clean Line, із задовленням поділимося з вами інформацією, як необхідно правильно піклуватися про куртку, наповнену таким типом утеплювача. У якийсь момент ви повинні прийняти рішення щодо прання пуховика у пральній машині. Але як це зробити правильно?

Варто пам’ятати, що натуральний наповнювач не любить вологи. Як прати пуховик і як його висушити, щоб не пошкодити? Крок за кроком ми надаємо практичну інструкцію з прання пухових курток.

Прання пуховика у пральній машині крок за кроком

Багато людей бояться, що пух втратить свої властивості після прання пуховика. Ведеться чимало дискусій, про те ,що робити і чого уникати.Найголовніше уважно прочитати інформацію на бірках,та дотримуватись декількох основних правил.

 1. Перевірте інформацію на етикетці.
  Недарма виробники одягу ставлять практичну інформаці на бірках. Отже,як правильно прати пуховик? Прочитайте, який режим прання та, яку температуру вибрати, знайдіть також інформацію про можливість хімчистки та використання сушильної машини. Дотримуючись інструкції, прання та сушка пухової куртки, повинно відбутися згідно з планом.
 2. Перевірте вміст кишень і застібніть всі блискавки та кнопки.
  Це також одне з правил,що безпосередньо стосується прання пуховика. Як правильно прати пуховик, як його приготувати до прання? Речі в кишенях можуть пошкодити матеріал куртки, а в деяких випадках і пральну машину. Щоб уникнути цього ретельно перевірте кишені.Якщо ви переконались в тому, що в кишенях немає сторонніх предметів,застібніть на куртці всі блискавки, кнопки та липучки.
 3. Підготовка пральної машини перед пранням.
  Перед пранням,очистіть лоток пральної машини від старих,налиплих миючих засобів,які можуть негативно вплинути на пуховий одяг.Просто вийміть його та промийте під краном з проточною водою.Крім того може бути гарною ідея встановити один повний цикл прання з порожнім барабаном.Таким чином можна очистити пральну машину від залишків прального засобу.
 4. Вибір прального засобу.
  Після отримання відповіді на питання,як прати пуховик,постає інше питання,чим прати?Радимо відмовитись від популярних порошків та ополіскувачів з запахом. До прання пухових курток застосовуйте спеціальні,рідкі миючі засоби вони легко розчиняються у воді, не лишають розводів та добре виполіскуються.Дотримуйтесь норм з дозування пральних засобів.
 5. Вибір режиму прання.
  Як правильно прати пуховик в пральній машині? Перегляньте інструкції вашої пральної машини та виберіть делікатний режим прання з правильною температурою. Додаткове полоскання видалить залишки прального засобу з пуховика. Після полоскання, куртку можна віджати при не великих обертах, якщо вказівки на етикетці не забороняють.

Пральня у Львові - Сlean Line

Як висушити пуховик?

Після отримання відповіді на питання, як прати пухову куртку, прийшов час на сушіння пуховика.До вибору кілька способів.Ви можете скористатись сушильною машиною,що доволі рідкісне явище в українських будинках.Іншим методом є проста традиційна сушка.Також,ви можете звернутись в першу пральню з доставкою у Львові,де після прання та сушки,на професійному обладнанні,ваші пухові куртки засяють чистотою та свіжістю,або замовити прання з доставкою додому.


Сушильна машина

Варто звернути увагу на те,чи наша куртка може сушитися в такого типу машинах,помічною може виявитись інструкція на етикетці.Якщо на ній є піктограма,що являє собою коло,вписане в квадрат,ми можемо бути спокійними.Це означає,що цей пух можна сушити таким чином.Для цього процесу можна використовувати спеціальні кульки,які допоможуть правильно розбити пух в камерах куртки.


Традиційна сушка

Як висушити пуховик? Другий спосіб є більш трудомістким, але також приносить бажаний результат. Мова йде про сушіння пухової куртки у відносно теплому та провітрюваному місці .Увага! Куртку не треба вивішувати. Розкладіть її горизонтально ,наприклад на рушник в сушарці. Не можемо однак залишити куртку нерухомо і чекати поки сама висохне. Час від часу треба акуратно обертати куртку та, постукуючи по ній, розбивати пух. Це заняття, що вимагає уваги та часу – деякі виробники повідомляють,що процес сушіння більш товстих курток (особливо спальних мішків) може тривати декілька днів. Памятайте, однак, що пух повинен бути добре висушений,щоб зберегти свої властивості.

Пральня у Львові - Сlean Line

Прання пухової куртки є обов’язковим,для того,щоб вона зберегла свої основні властивості.Як прати пуховик? Як сушити пуховик? Дотримуйтесь наведених вище рекомендацій, або замовляйте прання одягу з доставкою додому. Ми самостійно заберемо у вас брудні речі, а привеземо чистими та випрасуваними.


Друк   E-mail

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!