fbpx

Корисно знати

Запах з пральної машини?

Запах з пральної машини?

Неприємний запах з пральної машини – знайомі з цим? Бруд та волога сприяють утворенні поганого запаху з пральної машини.Як запобігти цьому? Як позбутися неприємного запаху від пральної машини?Розслабтеся. Це не важко, та не вимагає багато часу. Просто дотримуйтесь декількох правил, і ви повністю забудете про цю проблему.

Як вибрати пральну машину?

Як вибрати пральну машину?

Вибір пральної машини – це не тільки виклик, але й трудомістка робота. Якщо у нас є улюблений, перевірений (якщо таке можливо) виробник, то це лише половина справи. Лишається нам вибрати з поміж декількох, чи кількох десятків моделей в його пропозиції. Гірше якщо перемножимо це на кільканадцять популярних марок, в цьому випадку можливість вибору величезна, а кількість інформації для аналізу може нас завалити.

Прання ковдр, вовняних покривал дешевше, ніж в хімчистці!

Прання ковдр, вовняних покривал дешевше, ніж в хімчистці!

Прохолодний осінній вечір, чашка гарячого чаю, гарна книга для цього…, а може прекрасний літній день і пікнік з близькими. Не залежно від пори року, це ваше улюблене, вовняне покривало, у кожній з вищезгаданих ситуацій, і не тільки, справляється відмінно. Однак, щоб мати можливість повною мірою розкрити його незвичні властивості, вам доведеться робити ставку на високу якість, і вибирати вироби тільки з 100% натуральних волокон. Пральня у Львові Сlean Line з досвіду рекомендує обирати овечу шерсть.

Прання взуття в пральній машині – це гарна ідея?

Прання взуття в пральній машині – це гарна ідея?

Чи можна прати взуття в пральній машині? Деякі люди перуть, інші вважають за краще не резикувати. Яке взуття можна безпечно випрати в пральній машині, і в яких випадках це абсолютно не рекомендується?

Як прати пуховик правильно?

Як прати пуховик правильно?

Пух – найкращий натуральний утеплювач, що забезпечує правильний тепловий обмін. Ми, в образі пральні у Львові Clean Line, із задовленням поділимося з вами інформацією, як необхідно правильно піклуватися про куртку, наповнену таким типом утеплювача. У якийсь момент ви повинні прийняти рішення щодо прання пуховика у пральній машині. Але як це зробити правильно?

А чи правильно Ви перете у своїй пральній машині автомат?

А чи правильно Ви перете у своїй пральній машині автомат?

Правила прання текстильних виробів, не зважаючи на те , що вони є частиною нашого повсякденного життя – це доволі відповідальна справа.

 Скільки часу коронавірус COVID-19 живе на одязі? Як його прати?

Скільки часу коронавірус COVID-19 живе на одязі? Як його прати?

Ми всі носимо одяг, як і захисні маски в період епідемії. Маски рекомендовано змінювати кожних 2 години і всім цікаво, як довго коронавірус COVID-19 може перебувати на інших речах гардеробу. Зрештою, одяг - це те, що, як правило, завжди захищає частини нашого тіла від усього іншого. Хоча відповідь на це питання як прання вручну - складна.

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!