fbpx

Корисно знати

Прання ковдр, вовняних покривал дешевше, ніж в хімчистці!

Прання ковдр, вовняних покривал дешевше, ніж в хімчистці!

Прохолодний осінній вечір, чашка гарячого чаю, гарна книга для цього…, а може прекрасний літній день і пікнік з близькими. Не залежно від пори року, це ваше улюблене, вовняне покривало, у кожній з вищезгаданих ситуацій, і не тільки, справляється відмінно. Однак, щоб мати можливість повною мірою розкрити його незвичні властивості, вам доведеться робити ставку на високу якість, і вибирати вироби тільки з 100% натуральних волокон. Пральня у Львові Сlean Line з досвіду рекомендує обирати овечу шерсть.

Що робить шерстяні вироби дійсно особливими?

Ні для кого не секрет, що в більшості випадків, природний - найкращий і цей принцип добре працює, якщо говорити про текстиль. Покривала, ковдри чи пледи з натуральної вовни можуть задовільнити  потреби навіть найвимогливіших, з користю впливаючи на здоров’я. Не можливо перерахувати всі переваги виробів з натуральної вовни,але варто згадати найбільш важливі.

  • Вовна – це матеріал,який не тільки добре дихає,забезпечує адекватне регулювання температури,але й високо гігроскопічний,так що він не боїться вологи.
  • Вовняні волокна також є 100% гіпоалергенними і здатні терапевтично діяти при різних захворюваннях,таких як біль у м’язах і навіть мігрені!

Послуги хімчистки у Львові чи дбайливе прання речей з Сlean Line?

Не зважаючи на те, що вовняні ковдри та покривала характеризуються високою міцністю, ми повинні пам’ятати, що стан наших вовняних виробів значною мірою залежить від того,як ми будемо доглядати за ними. Належний догляд забезпечить, що протягом багатьох років ми зможемо насолоджуватись нашим шерстяним другом.

Шерсть, як натуральне волокно має здатність до самоочищення,а отже пил та бруд до нього чіпаються погано. Тому немає потреби часто проводити процедуру прання одіяла чи ковдри. Однак дуже важливим є провітрювання ваших шерстяних виробів. Такий спосіб очистки освіжає і регенерує волокна.

Якщо потрібно почистити шерстяне покривало одним з способів буде хімчистка,цей спосіб безпечний однак найдорожчий. Також можна скористатись послугами професійної пральні,або провести процедуру прання  ковдри чи одіяла вручну,чи в пральній машині,на спеціальній делікатній програмі для прання виробів з вовни,при максимальній температурі 30 градусів. Пральні засоби застосовуйте спеціальні, для догляду за вовною. Якщо ж у вас немає бажання витрачати час на прання своїх делікатних речей, Clean Line -  перша пральня з доставкою Львів, завжди рада допомогти якісно, швидко та недорого попрати та посушити ваші ковдри чи покривала. Замовте послуги пральні з доставкою Львів, та відчуйте переваги сервісу нового покоління.

Інша важлива річ – правильне сушіння випраних речей. Сушити вовняні пледи, ковдри, покривала слід горизонтально, розклавши на сушку. Вовняні вироби не слід викручувати,або підвішувати вертикально,тому що вологі волокна,безумовно,більш сприятливі до розтягування.

Отже дорога хімчистка чи делікатне прання речей? Вибір очевидний. Належний догляд збереже ваші улюблені речі протягом багатьох років.

 

 


Друк   E-mail

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!