fbpx

Сушіння речей

Сушка Речей у Львові з Clean Line

Якщо Ви вже завітали до пральні у Львові Clean Line і скористались послугою прання, не відмовте собі в задоволенні та замовте, додатково, послугу сушіння речей за доступними цінами. Сушка Ваших речей після прання не є обов’язковою. Ви можете замовити прання одягу без сушки і забрати його мокрим. А можете зекономити час і забрати свої речі сухими.Тим краще, бо більшість речей після сушки прасувати не потрібно.

Посушити одяг, одіяло ковдру. Добре просушити та розбити, з шариками, в сушильному барабані пухову куртку, для нас не складає жодних труднощів. Сушіння речей відбувається в професійних сушильних машинах під контролем спеціаліста. Речі після сушки мають свіжий вигляд та приємні на дотик. Ви завжди будете задоволені результатом.

Скориставшись один раз послугами пральні у Львові Clean Line, Ви автоматично стаєте учасниками програми лояльності та гарантовано отримуєте у подарунок одне прання з сушкою. Те саме стосується людей, які замовили прання одягу з доставкою.

Перед сушінням речей ознайомтесь з правилами!


Правила прання та сушіння одягу та інших текстильних виробів, не зважаючи на те , що вони є частиною нашого повсякденного життя – це доволі відповідальна справа. Захистіть одяг від пошкоджень -  ознайомитися з розділом "Правила та Рекомендації пральні Clean Line".

Щоб полегшити собі життя, зекономити час та зберегти нерви,ви можете звернутися в  першу пральню з доставкою у Львові Clean Line та замовити прання та сушніння одягу з виїздом додому.


Послуги прання та сушіння у Львові замовляйте за номером:

096 056 7872

Ціни на сушіння одягу починаються з:

ГРН 70.00

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!