fbpx

Корисно знати

Як вибрати пральну машину?

Як вибрати пральну машину?

Вибір пральної машини – це не тільки виклик, але й трудомістка робота. Якщо у нас є улюблений, перевірений (якщо таке можливо) виробник, то це лише половина справи. Лишається нам вибрати з поміж декількох, чи кількох десятків моделей в його пропозиції. Гірше якщо перемножимо це на кільканадцять популярних марок, в цьому випадку можливість вибору величезна, а кількість інформації для аналізу може нас завалити.

Як вибрати пральну машину? Раджу обмежити коло брендів до 2-ох, з якими у вас був позитивний досвід, чи почули, прочитали багато позитивної інформації. Чи означає це, що інші виробники не задовольнять ваші потреби? Ні. Цей спосіб дозволить полегшити пошук. Вирішіть, для себе, машина з яким завантаженням вам більше підходить. Пральні машини з верхньою загрузкою більш довговічні, з машин з боковою загрузкою легше виймати випрані речі. Також встановіть ціну, яку ви готові викласти за пральну машину.

Наступним кроком буде визначення основних критеріїв:

 • Надійність, надійність і знову надійність.
 • Місткість барабана
 • Кількість обертів
 • Високий рівень енергоефективності
 • Низьке споживання води
 • Відкладений початок
 • Будь-який вибір температури для програми

Надійність пральної машинки

Надійність пральної машини сьогодні є очевидним критерієм. Побутова техніка псується, як годинниковий механізм від 2 до 3 років, відразу після закінчення гарантії.

Купити пральну машину

Як оцінити,скільки часу послужить обладнання? На жаль рецепту немає,але ми на щось повинні оператись.

 • Ми можемо покластися на наш попередній досвід, але пам’ятайте, що обладнання того ж виробника 10 років тому, було менш аварійне ніж сьогодні.
 • Також можемо перевірити думки про продукт в мережі інтернет,але користувачі оцінюють обладнання зазвичай незабаром після його придбання. Іншою проблемою є думки та відгуки,створені за бажанням виробника.
 • Одним з розумних способів оцінки якості обладнання може бути довша гарантія виробника. Варто перевірити тільки чи умови гарантії такі ж як у перші два роки.
 • Можливо варто поцікавитися, де саме виробляється обладнання. Це не означає, що “зроблено в Китаї”означає – погано, але у мене більше довіри до європейського продукту.
 • Шукайте пральну машин, в якій барабан і підшипники не інтегровані,це означає,що можна замінити самі підшипники, а це означає набагато дешевший ремонт.

Ємність барабана

Ємність барабана, здається ,набагато легше оцінити,оскільки вона визначається виробником. Вміст барабана пральної машини в кілограмах (наприклад -6кг), повинен співпадати з таким же об’ємом в літрах (60 літрів), але так буває не завжди. Тому краще зробити дзвінок на гарячу лінію компанії.

Швидкість обертання

Швидкість обертання барабана в моделях пральних машин в середньому 800 - 1200 об/хв. Використання машини на високих обертах при віджимі швидко руйнує підшипники. Віджимайте білизну на менших швидкостях, та продовжіть життя вашій машині. Моделі різних класів (B і С) відрізняються залишковою вологістю 56% і 53%,хоча різниці практично не відчутно.

Енергоефективність

Економна пральня машина

Енергоефективність важлива, як з економічних, так і з екологічних міркувань. Більшість пральних машин,що використовують наші господині - це клас А +++, що на практиці означає,середнє споживання енергії близько 170 кВт-год. Відмінності між моделями різних виробників складають кілька кіловат-годин на рік. У контексті екології кожна економія є важливою,але в цьому випадку, більш важливим є спосіб виробництва та матеріали з яких виробляють обладнання.

Споживання води

В середньому пральна машина споживає в рік біля 10 тисяч літрів води. Відмінність між споживанням води пральними машинами різних виробників складає 1000 літрів. Різниця в річних рахунках за воду становить всього кілька гривень, однак злегка підрахувавши, тисяча літрів – це близько 10 ванн, або 30 “швидких” душів!

Затримка початку прання

Затримка запуску є стандартною в більшості пральних машин середнього класу. Це зручна функція,тому що маючи пралку в підвалі її можна включити з вечора і зранку,до ранкової кави, ви зможете розвішати білизну. Інформацію,щодо часу затримки, можна провірити в інтернеті, до купівлі машини. Зазвичай цей час становить близько 20 годин.

Діапазон температур

Існують пральні машини з великою кількістю програм із стандартними режимами температур для кожної програми. А є й інші, де температуру до програми можна вибрати вручну. Рекомендую другий, більш зручний для користування варіант пральної машини. Середній діапазон температур для прання становить 30- 60 градусів. На сьогоднішній день багато пральних машин на ринку пропонують прання від 20 градусів. Всю детальну інформацію по моделі можна дізнатись подзвонивши на гарячу лінію виробника.

Сподіваємось, що наведені вище поради допоможуть вибрати кращий варіант помічника для дому.

 


Друк   E-mail

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!