fbpx

Корисно знати

Запах з пральної машини?

Запах з пральної машини?

Неприємний запах з пральної машини – знайомі з цим? Бруд та волога сприяють утворенні поганого запаху з пральної машини.Як запобігти цьому? Як позбутися неприємного запаху від пральної машини?Розслабтеся. Це не важко, та не вимагає багато часу. Просто дотримуйтесь декількох правил, і ви повністю забудете про цю проблему.

Звідки береться поганий запах у пральній машині?

Весь запах зазвичай береться від бруду,що осідає в середині пральної машини. Частина бруду від одягу,що переться,залишається в середині, до того камінь з твердої води і готово. Трохи вологи,яка сприяє появі плісняви та грибів і от в такий спосіб появляється неприємний запах.

Ще одною причиною поганого запаху з пральної машини є використання занадто великої кількості миючих засобів, надлишок яких осідає в середині труб і пральної машини .Варто дотримуватись інструкції з дозування пральних засобів, необхідних для прання певної кількості одягу. Надлишок пральних засобів не тільки є причиною неприємного запаху, але також є причиною пошкодження матеріалів.

Як позбутися неприємного запаху з пралки?

Якщо ви купили нову пральну машину і неприємний запах вас поки не турбує, подумайте про це завчасно та з самого початку подбайте про обладнання. Краще запобігти, а ніж лікувати. Що робити, щоб запобігти поганому запаху з пральної машини?

Перш за все вийміть одяг з пралки одразу по закінченні прання. Залишені в барабані мокрі речі є причиною появи плісняви, а після цього і неприємного запаху. Вийнявши речі з барабану, залиште двері пральної машини відкритими, доки вона повністю не висохне. Щоб пришвидшити процес протріть дверку сухою ганчіркою.

Час від часу промивайте контейнер для пральних засобів. Там залишаються рештки від порошків, що також є причиною утворення бактерій.

Кожна пральна машина обладнана фільтром, який треба чистити регулярно (раз на кілька тижнів,залежно від інтенсивності прання), щоб усунути бруд.

Раз на місяць застосовуйте засоби для чищення пральної машини. Для цього можна використовувати харчову соду, оцет, чи лимонну кислоту.

Догляд за пральною машиною покроково

Для початку вийміть фільтр та ретельно промийте. Те саме зробіть з шухлядою для миючих засобів. Наступним кроком буде чищення пральної машини спеціальними засобами або за допомогою домашніх способів (соди, оцту, лимонної кислоти). Після закінчення чищення пральної машини, залиште її з відкритою дверкою, щоб підсохла.Якщо неприємний запах не зник,перевірте зливний шланг. Цілком можливо,що він настільки забруднений,що краще буде його замінити.

Дотримуйтесь цих простих правил і неприємний запах з пральної машини не буде надокучати вам під час проведення звичного ритуалу прання одягу чи білизни.

Cleanline, перша громадська пральня з доставкою додому у Львові ,запрошує вас скористатись якісними послугами: прання, сушіння й прасування одягу, білизни та інших речей за найдешевшими цінами у Львові. Замовляйте прання речей з доставкою додому у Львові.


Друк   E-mail

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!