fbpx

Прання речей

Прання у Львові разом з Сlean Line

Запрошуємо Вас завітати до першої громадської пральні у Львові Clean Line з повним циклом обслуговування. Ціни на прання одягу у Львові Вас приємно здивують. Ви можете прийти та особисто скористатись нашими послугами, або замовити прання з доставкою. Спеціалісти пральні допоможуть вибрати Вам потрібний режим для якісного прання. Щоб почати прання достатньо принести речі. Пральний засіб включений в ціну прання.

Хімчистки у Львові досить дорогі, а прання об’ємних речей дома може вивести з ладу вашу пральну машину. Хімчистка чохлів з диванів та автомобільних сидінь, прання покривал, ковдр, спальників, подушок, мяких іграшок,тощо довірте пральні у Львові Clean Line. Випрати дві або три куртки за один рас з нами просто.

Усі роботи проводяться на професійному обладнанні, під контролем спеціаліста пральні.

Максимальне завантаження пральної машини – 13 кілограм.

Ви можете обрати один з варіантів обслуговування в нашій пральні у Львові:

  1. Завітайте до нас в гості,залиште брудні речі адміністратору, та заберіть їх чистими в зручний для вас час, протягом робочого дня.
  2. Скористайтесь послугою пральні самообслуговування і Ви самостійно зможете контролювати прання Ваших делікатних речей. Час, який займає прання з сушкою близько двох годин.
  3. Ви також можете замовити прання одягу з доставкою у Львові. Ми самостійно заберемо від Вас брудні речі і привеземо їх чистими та випрасуваними. Ціна доставки залежиться від Вашої локації.Час виконання замовлення до двох робочих днів.
Скориставшись один раз послугами пральні, Ви автоматично стаєте учасниками програми лояльності та гарантовано отримуєте у подарунок одне прання з сушкою. Те саме стосується людей, які замовили прання одягу з доставкою.

Об’ємні речі такі, як одіяла, покривала, ковдри, пледи ,спальники тощо, перуться та сушаться окремо,по одному, від інших речей не залежно від ваги виробу. Дані умови забезпечують чудовий результат прання та запобігають можливому пошкодженню речей.

Перед пранням речей ознайомтесь з правилами!


Правила прання та сушіння одягу та інших текстильних виробів, не зважаючи на те , що вони є частиною нашого повсякденного життя – це доволі відповідальна справа. Захистіть одяг від пошкоджень -  ознайомитися з розділом "Правила та Рекомендації пральні Clean Line". Наведені вище правила прання, в пральній машині автомат, допоможуть вам виконати таку, на перший погляд, просту процедуру прання одягу, одіял, покривал, тощо без фізичних пошкоджень чи втрати кольору.

Щоб полегшити собі життя, зекономити час та зберегти нерви, ви можете звернутися в  першу пральню з доставкою у Львові Clean Line та замовити прання з виїздом додому.
 

Послуги прання у Львові замовляйте за номером:

096 056 7872

Ціни на прання у Львові починаються з:

ГРН 110.00

СleanLine

Перша громадська пральня у Львові з повним циклом обслуговування.

Ми самостійно заберомо у Вас брудні речі, а привеземо вже чистими та випрасуваними!